ردکردن این

فریت بار به کانادا

 ارسال بار به تمام شهرهای کانادا

 

 

ارسال بار به شهر های:

 ونکوور، اوتاوا، تورنتو، هالیفاکس، کبک، مونترال، رجینا، کلگری، ادمونتون

 

صادرات هوایی بار
 
تعرفه ارسال بار به کانادا
 

یکی از مهمترین سوالاتی که ذهن مسافران عزیز برای ارسال بار اضافی خود به کانادا مشغول کرده است. هزینه ارسال بار به کانادا می باشد. قبل از اینکه در رابطه با هزینه فریت بار به کانادا صحبت کنیم، توضیحی مختصر از روند کار بازرگانی تورج برای شما ارائه می کنیم.

 

روال کار فریت بار به کانادا توسط بازرگانی تورج

فعالیت بازرگانی تورج فقط ارسال بار به صورت هوایی است که توسط تمامی شرکت های هواپیمایی که فعال در فرودگاه امام خمینی هستند؛ انجام می شود. در نتیجه بعد از اینکه مشتری با ما تماس گرفت و درخواست ارسال بار به کانادا را داشت با توجه به اینکه بازرگانی تورج صفر تا صد کار ارسال بار را انجام میدهد زمانی برای بسته بندی و پالت بندی بار مسافری تعیین میشود که در زیر جزئیات را میتوانید مطالعه کنید.

مشاوره رایگان و بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی برای فریت بار هوایی و زمینی به کانادا بسیار مهم است. چرا که در صورت عدم رعایت استانداردهای بسته بندی، ممکن است بار شما آسیب دیده و یا در مقصد، برای ترخیص با مشکل مواجه شود.

کادر مجرب بازرگانی تورج، در محل سکونت شما حاضر شده و تمام چمدانها ، لوازم منزل ،مبلمان ، میز و کمد و بطور کلی وسایل و تجهیزات بزرگ و کوچک شما را با بهترین و باکیفیت ترین کارتن ها و جعبه های چوبی و فلزی (به فراخور لوازم شما )، بسته بندی کرده و تا فرودگاه حمل میکنند. ظروف شکستنی حباب پیچ شده و سپس پالت بندی میشوند. برای حمل زمینی بار شما نیز، کانتینرهای استاندارد در نظر گرفته میشوند. بسته بندی مناسب و با کیفیت یکی از مهمترین مراحل ارسال بار شماست. و ما آنرا به بهترین نحو انجام میدهیم، تا هیچگونه مشکلی برای شما در گمرک فرودگاه های کانادا بوجود نیاید.

انجام تشریفات فرودگاهی و گمرکی

در ترمینال بار یا پایانه ی هوشمند بار فرودگاه امام خمینی، محموله ی شما وزن شده و تشریفات گمرکی توسط کادر تخصصی بازرگانی تورج برای شما انجام میشود. شما میتوانید تمام وسایل منزل و لوازم شخصی خود بجز کالاهای ممنوعه را به کانادا ارسال کنید. ارسال لوازمی مانند مبلمان ، کمد، میز، بوفه ، تخت، پیانو، چمدانهای لوازم شخصی ، کتابها و مواد غذایی خشک ، فریت فرش و تابلو فرش، ظروف و البسه بدون هیچ مانعی به کانادا انجام میشود. برای ارسال لوازم منزل به کانادا مدارکی لازم است:

مدارم لازک برای ارسال بار به کانادا

کپی پاسپورت فرستنده و گیرنده

کپی کارت ملی فرستنده و گیرنده

کپی بلیط

آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن

لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

صدور بار نامه و ارسال بار به کانادا

بعد از اینکه بارنامه توسط یکی از شرکت های هوایمایی صادر شد. مسافر باید تمام هزینه ارسال بار را تسویه کند که برای این کار باید با مدیریت بازرگانی هماهنگ شود. که در نهایت بعد از تسویه حساب بار به بهترین روش به صورت هوایی به مقصد مسافر ارسال می شود.

تعرفه وزن های مختلف برای ارسال بار به کانادا

تعرفه وزن  های مختلف برای ارسال بار به کانادا

بازرگانی تورج برای ارسال بار به کانادا سه نوع  بازه وزن بار را برای مشتری معرفی می کند که شامل:

وزن ۴۵ تا ۱۰۰ کیلوگرم

وزن ۱۰۰ تا ۳۰۰ کیلوگرم

وزن بالای ۳۰۰ کیلوگرم

باید دقت داشته باشید که کمتری وزن باری که بازرگانی تورج ارسال می کند ۴۵ کیلو گرم است. همچنین هرچه بار وزن بیشتری داشته باشد هزینه ارسال بار هوایی نیز کاهش پیدا می کند.

صادرات هوایی بار

فریت بار به کانادا

 

بیشترین درخواست فریت بار (ارسال بار) از ایران به کانادا بیشتر مربوط به دو شهر تورنتو و  آنتاریو می باشد. بیشتر افرادی که از ایران به کانادا به صورت طولانی مدت مسافرت می کنند فکر می کنند نمی توانند لوازم و اثاثیه شخصی خود را به کانادا فریت نمایند.

 

نکاتی که برای فریت بار به کانادا باید بدانید

ترخیص و دریافت بار در گمرک فرودگاه کانادا

اداره گمرک کانادا، به چند دلیل بسیار معروف است. اداره گمرک کانادا، به تسهیل‌سازی امور تجاری پرداخته و کمترین تعداد قوانین گمرکی را وضع کرده است. این اداره، همچنین پلیس گمرکی دارد که به عنوان نیروی واسطه میان گمرک و پلیس فعالیت کرده و به هر دو حوزه اشراف کامل دارد. به عقیده کارشناسان، نظارت دقیق و مناسب، استفاده از پلیس گمرکی و آموزش امور تجاری به مردم از مواردی است که منجر به موفقیت اداره گمرک کانادا شده است.


گمرک کانادا سیستم نظارتی بسیار قوی ای داشته و از سیستم ” گاما ری ” بجای ” ایکس ری” استفاده میکند، که این تجهیزات پیشرفته، باعث نظارتهای دقیق تر محموله ها میگردد. این تجهیزات، ماهیت محصولات را کنترل می‌کنند و می‌توانند آنالیزهای بسیار دقیقی انجام دهند. بطور مثال : کانتینری که توسط دستگاه ایکس ری ظرف مدت 20 الی 40 دقیقه کنترل و آنالیز میشود ، با استفاده از سیستم «گاما ری» کمتر از ۲ دقیقه برای تحلیل و بررسی زمان نیاز دارد. این دستگاهها می‌توانند ماهیت کالا و مواد مخدر را از طریق گاما ری کشف کنند.


کارشناسان معتقدند کانادا کمترین قاچاق کالا و واردات محصولات ممنوع و مضر را دارد. عمده فعالیت‌های گمرک کانادا، در مرزهای هوایی است؛ که در کشف واردات قاچاق ارز و طلا و جواهر و مواد مخدر بسیار موفق عمل کرده است.

در جریان باشید که همراه بردن محصولات کشاورزی و غلات در حجم زیاد نیز، 
به دلیل جابجایی بیمارهای گیاهی بین قاره ها در این کشور ممنوع است.

توضیح در رابطه با موضوع بالا:

زمانی که می خواهید به کانادا فریت بار نمایید اگر بسته بندی چوبی داشته باشد می بایستی این صندوقها و جعبه های چوبی ضدعفونی و سم زدایی گردد و روی جعبه ها مهر شرکت ضدعفونی کننده زده شود و فرم ضدعفونی می بایستی ضمیمه بارنامه و مدارک و AWB باشد.در غیر این صورت بار برگشت داده می شود که در اصطلاح فریت بار Reject بار نام دارد.

بسیاری از مسافران سوال می کنند که آیا تابلوهای چوبی یا میز چوبی یا دکور چوبی نیز احتیاج به سم زدایی دارد؟

در جواب می توان گفت که خیر این گونه وسایل نیاز به ضدعفونی و سم زدایی ندارند و فقط بسته بندی های چوبی آن هم بیرون این بسته ها باید ضدعفونی شوند. البته توجه داشته باشید که بسته بندی های چوبی فقط برای فریت بار هایی مثل پیانو ، میز ، صندلی و یا اشیاء بسیار شکننده استفاده می شود همچنین اگر در مورد فریت باری که تشخیص داده شود که اگر محموله با کارتن یا بدون جعبه چوبی حمل شود آسیب خواهد دید از جعبه های چوب برای بسته بندی و در نهایت فریت بار استفاده می کنند. اما برای ظروف و کریستال جعبه چوبی لازم نیست و پاکت بندی پلاستیکی کفایت می کند.

آیا بابت ترخیص بار از گمرک کانادا میبایست هزینه ی انباداری پرداخت کنیم؟

تا 48 ساعت بار شما در انبار گمرک فرودگاه های کانادا بصورت کاملا رایگان امانت میماند . ظرف این 48 ساعت ، شما میتوانید به گمرک فرودگاه مقصد خود مراجعه کرده و بار خود را ترخیص کنید. اما اگر خارج از این دو روز به گمرک مراجعه کردید، میبایست طبق وزن و یا حجم کالای خود هزینه ی انبار داری پرداخت نمایید.

البته مبلغی در حدود 40 دلار برای قبض انبار از شما گرفته خواهد شد که به وزن بار شما مربوط نمیباشد. درصورتی که محموله ی شما نیاز به کارگر حمل بار و تراک و یا لیفتراک داشته باشد، هزینه ی آن جداگانه از شما اخذ خواهد شد.

کالاهای ممنوعه برای ارسال به کانادا کدامند؟

وارد کردن برخی از کالاها به کانادا ممنوع بوده و یا دارای محدودیتهایی می باشد. شما میبایست بطور دقیق از محتویات چمدانهای خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مأمورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. همکاران ما در دفتر بازرگانی تورج، شما را نسبت به کالاهای ممنوعه در گمرک کانادا مطلع میسازند.

هزینه ارسال بار هوایی به کانادا

هزینه ارسال بار مسافری ، یا قیمت فریت بار هوایی به کانادا هم مانند هزینه های ارسال بار مسافری به دیگر کشورها محاسبه میشود. عواملی که بر قیمت ارسال بار به کانادا تاثیرگذارند شامل این موارد میشوند: شهر مقصد ، حجم و وزن بار ، ایرلاینی که برای ارسال لوازم خود انتخاب کرده اید و نوع بسته بندی و خدمات جانبی مانند استفاده از کارت بازرگانی، برای کسانیکه قصد ارسال بار غیر تجاری و یا نمونه های تجاری و یا بار نمایشگاهی ویا خروج موقت به این کشور را دارند.

 

هزینه پست بار هوایی به هرکدام از شهرهای کانادا متفاوت است؛ اما بازرگانی تورج به شما اطمینان میدهد، با رعایت کامل استانداردهای حمل بار هوایی، آگاهی کامل را جهت انتخاب بهترین ایرلاین و بهترین قیمت برای فریت بار مسافری به شهرهای کانادا به شما ارائه میدهد. تا آنجا که شما با دیدی باز و انتخابی درست، بهترین و باکیفیت ترین شرکت هوایی را، با بهترین و کمترین هزینه جهت ارسال بار با هواپیما برای خود انتخاب کنید.

برای استعلام قیمت فریت بار مسافری با ما تماس بگیرید.

CALL: +(98) 921 200 2162

CALL: +(98) 919 570 7035

ارسال بار مسافری و تجاری به تمام شهرهای کانادا

صادرات هوایی بار

فریت بار  به آتاوا

صادرات هوایی بار

فریت بار  به ونکوور

صادرات هوایی بار

فریت بار  به ادمونتون

صادرات هوایی بار

فریت بار  به تورنتو

صادرات هوایی بار

فریت بار  به کلگری

تماس باما

برای مشاوره و راهنمایی برای فریت بار مسافری و تجاری میتوانید در تمام ساعات با مشاورین بازرگانی تورج ارتباط برقرار کنید.

CALL: +(98) 921 200 2162

30% SEASON
DISCOUNT

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque

پخش ویدئو