ردکردن این

فریت بار به استرالیا

 ارسال بار به تمام شهرهای استرالیا

 

 

ارسال بار به شهر های:

 بریزین، ملبورن، سیدنی، کانبرا، آدلاید، پرت

 

ارسال بار هوایی
 
ارسال بار مسافری و فریت لوازم منزل دانشجویان و مهاجرین به استرالیا
 

یکی از خدمات بازرگانی تورج “ارسال بار مسافری به استرالیا” میباشد. مسافران، مهاجران و دانشجویانی که قصد مسافرت و مهاجرت به این کشور را دارند نیاز مبرمی به این دارند که بار و لوازم شخصی و لوازم منزل خود را نیز، به استرالیا فریت نمایند.

 

شاید شماهم به دلایلی قصد مهاجرت به کشور پهناور و زیبای استرالیا را دارید. وسعت پهناور این کشور زیبا و جمعیت کم آن باعث جذب ظرفیت بالایی از مهاجران بسمت این سرزمین گشته است. دولت استرالیا بدلیل کمبود نیروی کار متخصص، سیاست‌های اقتصادی خود را در راستای پذیرش مهاجرین متخصص در حرفه های مختلف تنظیم کرده و فرصت‌های شغلی مناسبی راهم برای آنان در نظر گرفته است.

 

 

 
خدمات بازرگانی تورج در فریت بار به استرالیا
 

ارسال بار مسافری به استرالیا (ارسال و صادرات لوازم و وسایل منزل به استرالیا) ارسال و صادرات مبلمان و تخت و پیانو به استرالیا – ارسال و صادرات فرش و تابلو فرش به استرالیا – ارسال و صادرات صنایع دستی به استرالیا – ارسال و صادرات میوه ، سبزیجات ، خشکبار و شیرینی به استرالیا – ارسال و صادرات قارچ به استرالیا – ارسال و صادرات زعفران به استرالیا – ارسال و صادرات لوازم و تجهیزات رستورانی از قبیل کباب پز و کباب زن و خمیر زن و دیگ و اجاق گاز به استرالیا – ارسال و صادرات بارهای تجاری و غیر تجاری به استرالیا – ارسال بارهای نمایشگاهی به استرالیا – ارسال انواع ظروف چینی و فلزی به استرالیا – قیمت مناسب جهت فریت بار – هزینه پایین ارسال بار به استرالیا و…

شرایط و مراحل ارسال بار به استرالیا

مسافران، مهاجران و دانشجویان هیچ منعی برای ارسال لوازم و وسایل شخصی و خرده بار مستعمل منزل خود به کشور استرالیا ندارند. شما میتوانید با خیالی آسوده، تمام وسایل شخصی و لوازم منزل خود را، تحت عنوان Used personal effects یا لوازم مستعمل شخصی (خرده بار شخصی) به تمام شهرهای این کشور ارسال کنید. ارسال بار فریت به تمام شهرهای استرالیا آزاد بوده با اخذ مبلغ ناچیزی در حدود 40 دلار (40$) در مقصد ، بدون هیچگونه عوارض گمرکی انجام میشود. برای اطلاع بیشتر با مشاورین بازرگانی تورج با شماره 7035 570 919 (98)+ تماس بگیرید. همکاران ما مشتاق راهنمایی شما هستند.

مشاوره رایگان و بسته بندی کالا

بسته بندی برای فریت بار با هواپیما به استرالیا بسیار مهم است چرا که در صورت عدم رعایت استانداردهای بسته بندی ممکن است بار شما آسیب ببیند و یا در مقصد برای ترخیص بمشکل بر بخورد. چنانچه محموله ی شما با جعبه های چوبی بسته بندی شود میبایست در مبدا توسط شرکتهای معتبر سمپاشی شوند و گواهی معتبر سم زدایی آن در مقصد، همراه با لیست لوازم ارسال شده به گمرک استرالیا تحویل شود.

کادر مجرب بازرگانی تورج در محل سکونت شما حاضر میشود و تمام چمدانها، لوازم منزل ، مبلمان ، میز و کمد و بطور کلی وسایل و تجهیزات بزرگ و کوچک شما را با بهترین و باکیفیت ترین کارتن ها و جعبه های چوبی و فلزی (به فراخور لوازم شما ) ، بسته بندی کرده و تا فرودگاه حمل میکنند. ظروف شکستنی حباب پیچ شده و سپس پالت بندی میشوند . برای حمل زمینی بار شما از منزل تا فرودگاه مبدا ، و از فرودگاه مقصد تا منزل شما نیز ، کانتینرهای استاندارد در نظر گرفته میشوند. بسته بندی مناسب و با کیفیت یکی از مهمترین مراحل ارسال بار شماست. و ما آنرا به بهترین نحو انجام میدهیم تا هیچگونه مشکلی برای شما در گمرک فرودگاه های استرالیا بوجود نیاید.

انجام تشریفات فرودگاهی و گمرکی

درترمینال بار یا پایانه ی هوشمند بارفرودگاه امام خمینی ، محموله ی شما وزن شده و تشریفات گمرکی توسط کادر تخصصی بازرگانی تورج برای شما انجام میشود. شما میتوانید تمام وسایل منزل و لوازم شخصی خود بجز کالاهای ممنوعه را به استرالیا ارسال کنید. ارسال لوازمی مانند مبلمان ، کمد، میز، بوفه ، تخت، پیانو، کامپیوتر ، چمدانهای لوازم شخصی ، کتابها و مواد غذایی خشک بصورت بسته بندی تجاری، فریت فرش و تابلو فرش ، ظروف و البسه بدون هیچ مانعی انجام میشود. برای ارسال لوازم منزل مدارکی لازم است:

مدارم لازک برای ارسال بار به استرالیا

کپی پاسپورت فرستنده و گیرنده

کپی کارت ملی فرستنده و گیرنده

کپی بلیط

آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن

لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

در اکثر موارد حضور مسافر به هنگام بازرسی کالا و انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه امام خمینی الزامی بوده و ارسال محموله با توجه به مقصد و مدت زمان حمل بطور معمول 3 تا 4 روز قبل از خروج مسافر از ایران صورت می گیرد.

صدور بار نامه و ارسال بار به استرالیا

سپس بار شما توسط بازرگانی تورج با یکی از ایرلاینهای معتبر جهانی به انتخاب شما و یا پیشنهاد تخصصی پرسنل ما بارنامه شده و به مقصد مورد نظر حمل میشود. در طول حمل بار شما به مقصد ، شما میتوانید از طریق پایانه ی رهگیری بار، با درج شماره بارنامه ی خود ، حمل محموله ی خود را رهگیری کنید تا زمان دقیق رسیدن وسایلتان به مقصد را بدانید تا دراولین فرصت در گمرک فرودگاه مقصد برای ترخیص آن اقدام کنید.

تعرفه وزن های مختلف برای ارسال بار به استرالیا

تعرفه وزن های مختلف برای ارسال بار به استرالیا

بازرگانی تورج برای ارسال بار به استرالیا سه نوع  بازه وزن بار را برای مشتری معرفی می کند که شامل:

وزن ۴۵ تا ۱۰۰ کیلوگرم

وزن ۱۰۰ تا ۳۰۰ کیلوگرم

وزن بالای ۳۰۰ کیلوگرم

باید دقت داشته باشید که کمتری وزن باری که بازرگانی تورج ارسال می کند ۴۵ کیلو گرم است. همچنین هرچه بار وزن بیشتری داشته باشد هزینه ارسال بار هوایی نیز کاهش پیدا می کند.

فریت بار به استرالیا

 

بیشترین درخواست فریت بار (ارسال بار) از ایران به استرالیا می باشد. بیشتر افرادی که از ایران به استرالیا به صورت طولانی مدت مسافرت می کنند فکر می کنند نمی توانند لوازم و اثاثیه شخصی خود را به استرالیا فریت نمایند. بازرگانی تورج آماده مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما در زمینه ارسال بار تجاری و مسافری به استرالیا میباشد.

 

نکاتی که برای فریت بار به استرالیا باید بدانید

 ترخیص و دریافت بار در گمرک فرودگاه های استرالیا

اولین مراحل ترخیص بار توسط گمرک مقصدتان انجام میشود و شما میبایست تا 48 ساعت پس از آن به ترخیص کالای خود اقدام کنید تا هزینه های انبارداری برای شما در نظر گرفته نشود. گمرک مدارک بار شما را کاملا چک میکند و مدارک شما میبایست بی نقص باشد. نام و نام خانوادگی شما میبایست کاملا مطابق با مدارک شناسایی شما درج شده باشد.

سپس محموله ی ارسالی شما توسط کارشناس اداره کشاورزی گمرک استرالیا بازرسی میشود. هدف از این بازرسی ، چک کردن سلامت بار شما از هرگونه میکروب و قارچ و حشرات موذی میباشد. چنانچه بار شما در بسته های چوبی بسته بندی شده اند میبایست مدارک مربوط به سم پاشی و ضد عفونی آنها در مبدا را همراه مدارک بار ارسال کرده باشید. چون بسته بندی های چوبی برای بارهایی مانند پیانو و لوازم شکستنی و… برای ارسال به بسیاری از کشورها نیاز به سمپاشی دارند.

در مرحله ی آخر بسته های شما توسط دستگاه X-Rey بازرسی میشوند تا مشخص شود آیا آنچه که در بارنامه ی خود اظهار کرده اید با بار مطابقت دارد یا خیر .

در جریان باشید که همراه بردن محصولات کشاورزی و غلات در حجم زیاد نیز، 
به دلیل جابجایی بیمارهای گیاهی بین قاره ها در این کشور ممنوع است.

توضیح در رابطه با موضوع بالا:

زمانی که می خواهید به استرالیا فریت بار نمایید اگر بسته بندی چوبی داشته باشد می بایستی این صندوقها و جعبه های چوبی ضدعفونی و سم زدایی گردد و روی جعبه ها مهر شرکت ضدعفونی کننده زده شود و فرم ضدعفونی می بایستی ضمیمه بارنامه و مدارک و AWB باشد. در غیر این صورت بار برگشت داده می شود که در اصطلاح فریت بار Reject بار نام دارد.

بسیاری از مسافران سوال می کنند که آیا تابلوهای چوبی یا میز چوبی یا دکور چوبی نیز احتیاج به سم زدایی دارد؟

در جواب می توان گفت که خیر این گونه وسایل نیاز به ضدعفونی و سم زدایی ندارند و فقط بسته بندی های چوبی آن هم بیرون این بسته ها باید ضدعفونی شوند. البته توجه داشته باشید که بسته بندی های چوبی فقط برای فریت بار هایی مثل پیانو ، میز ، صندلی و یا اشیاء بسیار شکننده استفاده می شود همچنین اگر در مورد فریت باری که تشخیص داده شود که اگر محموله با کارتن یا بدون جعبه چوبی حمل شود آسیب خواهد دید از جعبه های چوب برای بسته بندی و در نهایت فریت بار استفاده می کنند. اما برای ظروف و کریستال جعبه چوبی لازم نیست و پاکت بندی پلاستیکی کفایت می کند.

کالاهای ممنوعه برای ارسال به استرالیا کدامند؟

وارد کردن برخی از کالاها به استرالیا ممنوع بوده و یا دارای محدودیتهایی می باشد. شما میبایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مأمورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید.

ارسال مواد غذایی به استرالیا:

مواد غذایی: مهم ترین کالایی که ورود آن ها به استرالیا ممنوع می باشد میوه و سبزیجات تازه و غذاهای خانگی بدون بسته بندی تجاری می باشد. در صورت مشاهده مواد غذایی بدون بسته بندی تجاری در بار مسافر، این مواد ضبط شده و شما مجبور به پرداخت جریمه خواهید شد. بیاد داشته باشید فقط بمیزان استفاده ی شخصی میتوانید بسته های استاندارد غذایی را ترخیص کنید.

ارسال دارو به استرالیا:

دارو: برای ارسال دارو به استرالیا در بار شخصی سختگیری های زیادی انجام میشود و شما فقط در موارد خاص و ضرورت ، با داشتن نسخه و دستور پزشک معالج و نیز با بسته بندی مخصوص دارو و تنها برای مصرف 3 ماه میتوانید داروی شخصی (و یا دارو برای بستگان درجه اول خود) را در چمدانهای خود داشته باشید.

در سایت سفارت استرالیا لیست داروهایی که میتوان وارد کشور کرد آورده شده است. شما بایست این لیست را به دقت مطالعه کرده و نوع دارویی که همراه دارید را به گمرک فرودگاه اعلام کنید. داروهای تزریقی مانند هورمون های رشد نیاز به دریافت مجوزهای خاصی را دارند و یک پزشک استرالیایی باید میزان دسترسی شما به این داروها را مشخص کند. شایان ذکر است که داروهایی مانند انسولین که برای استفاده شخصی باشند نیاز به دریافت مجوز ندارند.

ارسال گل و گیاه به استرالیا:

گل و گیاه : وارد کردن اغلب گیاهان زنده به استرالیا ممنوع بوده و نیاز به دریافت مجوز از وزارت بهداشت استرالیا دارد. برای وارد کردن دانه های گیاهی با بسته بندی تجاری هم سخت گیری زیادی انجام میشود.

بجز موارد ذکر شده ، لوازمی از قبیل لباسهای پشمی یا چرمی ، لوازم آرایشی بهداشتی ، سنگ ، صدف ، فندک و لوازمی از این قبیل هم میبایست در فرم اظهار ثبت شده و اعلام شده باشد تا از ضبط و جریمه مصون بمانید.

هزینه ارسال بار و تعرفه فریت بار به استرالیا

قیمت فریت بار به استرالیا مانند هزینه های ارسال بار مسافری به دیگر کشورها محاسبه میشود. عواملی که بر قیمت ارسال بار فریت تاثیرگذارند، شامل این موارد میشوند : شهر مقصد ، حجم و وزن بار ، ایرلاینی که برای ارسال لوازم خود انتخاب کرده اید و نوع بسته بندی و خدمات جانبی مانند استفاده از کارت بازرگانی ، برای کسانیکه قصد ارسال بار غیر تجاری و یا نمونه های تجاری و یا بار نمایشگاهی ویا خروج موقت به استرالیا را دارند.

 

هزینه پست بار به استرالیا برای هرکدام از شهرهای آن متفاوت است؛ اما بازرگانی تورج به شما اطمینان میدهد با رعایت کامل استانداردهای حمل بار هوایی، آگاهی کامل را جهت انتخاب بهترین ایرلاین و بهترین قیمت برای فریت بار شما، بشما ارائه میدهد تا با دیدی باز و انتخابی درست، بهترین و باکیفیت ترین شرکت هوایی را، با بهترین و کمترین هزینه جهت ارسال بار با هواپیما برای خود انتخاب کنید.

استعلام قیمت فریت بار مسافری به استرالیا

شما میتوانید برای استعلام هزینه و قیمت حمل بار هوایی به شهرهای مختلف استرالیا مانند ملبورن، کانبرا، سیدنی، بریزبن، پرت، و… ، با تلفن مشاورین بازرگانی تورج در فرودگاه امام خمینی (ره) تماس بگیرید و از هزینه های حمل بار خود آگاه شوید.

تماس باما

برای مشاوره و راهنمایی برای فریت بار مسافری و تجاری میتوانید در تمام ساعات با مشاورین بازرگانی تورج ارتباط برقرار کنید.

CALL: +(98) 921 200 2162

30% SEASON
DISCOUNT

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque

پخش ویدئو