ردکردن این

فریت بار مسافری

ارسال بار مسافری به تمام کشورهای دنیا

 

صادرات هوایی بار

فریت بار مسافری: 

بهترین راه برای جابجایی و ارسال لوازم شخصی و وسایل منزل مسافران به خارج از کشور، اعم از دانشجویان و مهاجران میباشد. در این روش بجای پرداخت هزینه های سنگین اضافه بار مسافری، و محدودیت های زیاد حمل بار همراه، شما میتوانید با پرداخت مبلغی به مراتب پایین تر، تمام لوازم شخصی و لوازم منزل خود را پیش از پروازتان، به مقصد خود فریت یا ارسال نمایید. فریت بار مسافری میتواند بصورت هوایی، دریایی و زمینی انجام شود و تمام تشریفات گمرکی میبایست پیش از سفر شما انجام گیرد.

بازرگانی تورج با سالها تجربه در زمینه ی فریت بار بصورت هوایی، زمینی و دریایی به تمام نقاط جهان، قادر است تا شما را با کادر مجرب و متخصص خود، در تمامی مراحل فریت بار، یاری دهد. آریان آسمان با داشتن کانکشن های گسترده در بسیاری از کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی ، میتواند لوازم شما را، در منزل شما تحویل گرفته و پس از بسته بندی تخصصی ، آنرا در منزل شما در مقصد تحویل شما نماید.


این خدمات Door To Door ( یا درب منزل در مبدا تا درب منزل در مقصد) در فریت بار مسافری ، خیال شما را از بسیاری جهات آسوده میکند تا بدون دغدغه های حمل اثاثیه ی منزل و تشریفات گمرکی آن ، به مسایل سفر خود بپردازید. کافیست تا با ما تماس بگیرید؛ مشاورین ما در اولین وقت ممکن بصورت رایگان بار شما را در منزل کارشناسی کرده و سپس اطلاعات کاملی از شرایط و مراحل حمل هوایی بار شما را به عرضتان میرسانند.

صادرات هوایی بار

برای استعلام قیمت فریت بار مسافری با ما تماس بگیرید.

CALL: +(98) 921 200 2162

چگونه بار مسافری خود را به خارج از کشور ارسال کنیم ؟

راهنمای فریت بار مسافری

فریت بار مسافری، شرایط و مراحل خاص خود را دارد ، که خوبست با آنها آشنا باشید. آنچه مسلم است ، دانشجویان و مهاجران به کشورهایی همچون استرالیا ، آمریکا ، کانادا ، انگلستان ، آلمان ، ترکیه ، سوئد، فنلاند، نروژ، سوییس، اتریش ، قبرس، فرانسه و سایر کشورهای اروپایی و آمریکایی و آسیایی نیاز مبرمی به این دارند که لوازم شخصی و وسایل منزل خود را هم ، به مقصد خود ارسال کنند. این یکی از مهمترین دغدغه های مسافرین به خارج از کشور است که لوازم شان سالم و با بهترین کیفیت و همچنین با قیمتی مناسب و پایین برای آنها ارسال شود.

در این قسمت قصد داریم تا شما را با اطلاعاتی که برای ارسال یا فریت بار مسافری خود به خارج از کشور دارید، بیشتر آشنا کنیم تا این کار را با آگاهی بیشتر و با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام دهید.

یافتن یک آژانس بین المللی حمل بار معتبر

اولین کاری که میبایست انجام دهید اینست که یک آژانس حمل و نقل بین المللی بار پیدا کنید که مورد اطمینان و اعتماد باشد، تا با خیالی آسوده بتوانید لوازم خود را تحویل آن داده، تا وسایل منزل شما با بهترین قیمت و بهترین کیفیت، سالم و در کمترین زمان در مقصد تحویل شما شود.

تیم مجرب بازرگانی تورج، با شبکه ی قوی صادرات و واردات و ارسال بار مسافری (فریت بار مسافری) خود در سرتاسر جهان ، یکی از معتبر ترین و معتمد ترین بازرگانی هایی است که در ایران میتوانید روی آن کاملا حساب کنید.

پذیرش بار در باربری فرودگاه امام خمینی (ره) :

پذیرش بار در گمرک فرودگاه امام خمینی از ساعت 8 صبح تا 1:30 روزهای شنبه الی چهارشنبه صورت می گیرد. شخص ارسال کننده می باست به همراه بار و مدارک شناسایی (پاسپورت و بلیط و یا کارت بازرگانی برای آنانکه بار تجاری دارند ) به پذیرش پایانه هوشمند بار ایران ایر (ترمینال بار فرودگاه) مراجعه نماید.

اگر شما قبلا با دفتر بازرگانی تورج هماهنگ کرده باشید، ما تمام مراحل بسته بندی و حمل بار تا فرودگاه، و کلیه ی تشریفات گمرکی برای فریت بار شما را انجام میدهیم. تیم مجرب بازرگانی تورج در تمامی مراحل فریت بار، همراه و همیار شماست.

صادرات هوایی بار

انواع خدمات بازرگانی تورج، در فریت بار مسافری به خارج از کشور

فریت بار مسافری به کانادا، استرالیا، انگلستان، آلمان، ترکیه، سوئد، سوییس، آمریکا، اتریش، نروژ، فنلاند، قبرس، گرجستان، عراق، دبی ، تاجیکستان، چین، ژاپن، فرانسه و دیگر نقاط جهان

ارسال هوایی لوازم شخصی و کالای دانشجویی از قبیل کتاب ، جزوات، پوشاک و لباس شخصی ، و… برای دانشجویان خارج از کشور

پست هوایی هدیه و کادو بدون مسافر ، بصورت فریت به کلیه ی کشورهای خارجی در چهارچوب ضوابط گمرکی

فریت هوایی کلیه ی لوازم منزل ، مبلمان ، کمد، تخت، پیانو ، سرویس های چوبی و کلیه ی وسایل منزل به خارج از کشور

ارسال تابلوهای نقاشی و کلیه ی لوازم نمایشگاهی برای شرکت در گالری های خارجی ، با هواپیما با مطمئن ترین بسته بندی

 
کالاهای مجاز برای ارسال بار فریت هوایی به خارج ازکشور

ارسال تمامی لوازم بزرگ و کوچک منزل و مبلمان و لوازم شخصی با رعایت بسته بندی مناسب
ارسال مواد خوراکی جامد و خشکبار ترجیحا” در بسته بندی های بهداشتی مجاز شرکتی
ارسال فرش ماشینی در متراژ استفاده شخصی
ارسال فرش دست بافت پس از اخذ مجوزهای لازم مجاز میباشد
ارسال اشیاء شخصی قدیمی در صورت اخذ مجوز از اداره میراث فرهنگی بلامانع می باشد
ارسال کتاب و جزوات شخصی
ارسال جهیزیه و سیسمونی نوزاد
ارسال لوازم خاص مانند پیانو و یا تجهیزات رستورانی و فروشگاهی
صادرات هوایی بار
صادرات هوایی بار
 
چگونه میتوان بار فریت را در کشور مقصد تحویل گرفت؟

پس از مطمئن شدن از رسیدن بار به مقصد، شخصی که نام او در قسمت گیرنده بارنامه درج شده است می تواند نسبت به دریافت بار ارسالی به گمرک فرودگاه مربوطه در کشور مقصد اقدام نماید. 
لازم به ذکر است که محموله ارسالی از طریق فرودگاه مبدا به فرودگاه مقصد ارسال می گردد. انبار داری در فرودگاه مقصد تا 48 ساعت به صورت رایگان انجام می شود و بعد از آن مشمول هزینه های انبار داری می گردد. این بدان معنیست که اگر تا دو روز بعد از رسیدن بارتان به مقصد ، به گمرک فرودگاه مقصد مراجعه کنید از پرداخت هزینه های انبارداری معاف هستید مگرنه میبایست برای هر روز هزینه ی انبار داری بپردازید.

کالاهای ممنوعه و غیر مجاز در فریت بار هوایی

مسافران بایست بدانند که ارسال هوایی برخی از وسایل به دلیل اینكه برای ایمنی هواپیما خطر ایجاد می كند ممنوع می باشد . کالاهایی از قبیل: عطر، ادكلن، اسپری، شامپو، نرم كننده ها، مواد آرایشی، الكل، شربت، آبلیمو، سركه، ترشیجات، باتری در داخل اسباب بازی ها و وسایل الکترونیکی، کپسول های گاز، فندک و کبریت و هرنوع مواد آتشزا و نیز مواد اسیدی و خورنده، و لوازم خطرسازی از این قبیل.

از نگاه گمرک و پلیس فرودگاه هم خروج اشیاء عتیقه ، آثار هنری اصیل ، كتابهای خطی و چاپ سنگی ، قطعات خوشنویسی شده، اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره، سنگهای قیمتی، ارز، ریال ایران، تابلوهای نقاشی اصل، قالی و قالیچه دستبافت عتیقه و هر نوع اشیای تاریخی و میراث فرهنگی ممنوع است. همچنین خروج اسلحه و مهمات و تجهیزات نظامی از كشور ممنوع است. خروج هر نوع فیلم، نوار، سی دی و تابلوهای نقاشی هم فقط با مجوز وزارت ارشاد ارسال می گردد.

هزینه فریت بار مسافری (قیمت مناسب ارسال بار فریت)

 حمل کالاهای شخصی با بلیط مسافر ، محدودیت وزنی دارد (حدود 25 کیلوگرم برای هرنفر) و بردن بیش از این میزان به داخل هواپیما به صورت مسافری ، مستلزم پرداخت هزینه ی اضافه بار سنگین و نامتعارف است (به ازای هر کیلو حدود 30 دلار !) . ولی شما میتوانید با فریت کردن لوازم شخصی خود، میزان نامحدوی از این وسایل را با پرداخت هزینه ای بمراتب کمتر و ارزان تر باخود حمل کنید.

 

عواملی که بر هزینه فریت بار تاثیرگذارند شامل این موارد میشوند: شهر مقصد؛ حجم و وزن بار؛ ایرلاینی که برای ارسال لوازم خود انتخاب کرده اید و نوع بسته بندی و خدمات جانبی مانند استفاده از کارت بازرگانی، برای کسانیکه قصد ارسال بار غیر تجاری و یا نمونه های تجاری و یا بار نمایشگاهی ویا خروج موقت به خارج از کشور را دارند. تعهد ما ارائه ی بهترین قیمت با بالاترین استانداردهای جهانی برای فریت بار مسافری و حمل بار هوایی شماست.

 

برای آنکه با هزینه های فریت بار و مسائل مرتبط با آن و چگونگی مدیریت هزینه های فریت آشنا شوید، با مشاورین ما که 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما هستند تماس بگیرید.

هزینه های فرودگاهی ورودی و انبارداری برای کالای مسافری در مقصد برای 100 کیلوگرم

کشورهای اروپایی برای کالای مسافری حدود 100 یورو

کشور کانادا برای کالای مسافری حدود 100 دلار کانادا

کشور انگلیس برای کالای مسافری حدود 150 پوند

کشور استرالیا برای کالای مسافری حدود 260 دلار استرالیا

کشور آلمان برای کالای مسافری حدود 50 یورو

کشور اتریش برای کالای مسافری حدود 60 یورو

تماس باما

برای مشاوره و راهنمایی برای فریت بار مسافری و تجاری میتوانید در تمام ساعات با مشاورین بازرگانی تورج ارتباط برقرار کنید.

CALL: +(98) 921 200 2162

30% SEASON
DISCOUNT

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque

پخش ویدئو