ردکردن این

فریت بار به ایالات متحده 

 ارسال بار به تمام شهرهای امریکا

 

ارسال بار به شهر های: واشنگتن، نیویورک، لس آنجلس، سیاتل، شیکاگو، هیوستون و…

صادرات هوایی بار
فریت بار هوایی و دریایی به ایالات متحده آمریکا
 

بیشترین مسافری که از ایران به کشورهای خارجی مسافرت می کنند ، کشور امریکا می باشد . لذا فریت بار مسافر و نیز ارسال بار به این کشور به ویژه برخی از ایالت های آن نسبت به سایر کشورها بیشتر است. از طرفی به دلیل مهاجرت زیاد به آمریکا و اینکه خیلی از مسافرین قصد دارند که برخی از لوازم شخصی خود یا اثاثیه منزل خود را به همراه خود ببرند. بنابر این نیازمند خدماتی خوب برای ارسال بار می باشند که تمام کارهای فریت بار و حمل بار به امریکا را انجام دهد. بازرگانی تورج در این زمینه می تواند راهنمایی عالی برای ارسال بار شما به امریکا باشد.

روال ارسال بار به امریکا توسط بازرگانی تورج

بازرگانی تورج جهت ارسال بار به امریکا ( تمامی شهرهای امریکا ) جهت رفاه حال مشتریان خود امتیازاتی به نسبت سایر شرکت های فریت بار دارد. از این رو همیشه اولویت اولش ارائه خدمات با کیفیت برتر بوده است. و هر روز با تحقیق و مطالعه در رابطه با روند کار فریت بار در کشورهای پیشرفته همچون امریکا سعی در تقویت خدمات خود دارد؛ در زیر روند فعالیت بازرگانی تورج برای ارسال بار به امریکا را می توانید بخوانید.


بعد از اینکه مشتری درخواست فریت بار به امریکا را از بازرگانی تورج کرد. در همان لحظه کارشناس فریت بار ما تمامی هزینه های ارسال بار به ازای هر کیلوگرم را به مشتری ارائه می کند. در صورت تایید مسافر زمانی برای بسته بندی تعیین می شود که بر اساس برنامه کاری بازرگانی تورج می باشد.

بسته بندی و هندلینگ بار مسافری

بعد از اینکه روز دقیق برای بسته بندی لوازم و بار مسافری تعیین شد. در همان روز و ساعت تیم پکینگ بازرگانی به همراه تمامی لوازم بسته بندی که شامل فوم, نایلون حبابدار, کارتن و چسب و … به محل اعزام می شوند و شروع به بسته بندی لوازم منزل یا بار مسافری شخصی میکنند. حین پکینگ لیستی از اجناس و لوازم تهیه می شود تا صدور پکینگ لیست به آسانی انجام شود. بعد از بسته بندی تمامی لوازم را در کارتن های مخصوص فریت بار بازرگانی تورج که آرم بازرگانی نیز بر روی تمامی آنها هک شده است. قرار داده میشود و در نهایت برای انسجام بار و یکپارچگی تمام کارتن ها را بر روی پالت پلاستیکی فیکس می کنند تا بار توسط لیفتراک جابجا شود.

ارسال بار به فرودگاه و صدور بار نامه

بعد از اتمام بسته بندی و پالت بندی؛ بار با استفاده از ون یا کامیونت شرکت به فرودگاه امام خمینی (ره) ارسال می شود. تا کارهای گمرکی و تشریفات فرودگاهی جهت صدور بارنامه انجام شود. تمامی کارها را کارشناس فریت بار ما در فرودگاه انجام می دهد  و توسط یکی از شرکت های هواپیمایی که در فرودگاه امام فعالیت دارند بارنامه صادر می شود .

صدور بار نامه و ارسال بار به امریکا

بعد از اینکه بارنامه توسط یکی از شرکت های هوایمایی صادر شد. مسافر باید تمام هزینه ارسال بار را تسویه کند که برای این کار باید با مدیریت بازرگانی هماهنگ شود. که در نهایت بعد از تسویه حساب بار به بهترین روش به صورت هوایی به مقصد مسافر ارسال می شود.

تعرفه وزن های مختلف برای ارسال بار به امریکا

تعرفه وزن  های مختلف برای ارسال بار به امریکا

بازرگانی تورج برای ارسال بار به امریکا سه نوع  بازه وزن بار را برای مشتری معرفی می کند که شامل:

وزن ۴۵ تا ۱۰۰ کیلوگرم

وزن ۱۰۰ تا ۳۰۰ کیلوگرم

وزن بالای ۳۰۰ کیلوگرم

 

باید دقت داشته باشید که کمتری وزن باری که بازرگانی تورج ارسال می کند ۴۵ کیلو گرم است. همچنین هرچه بار وزن بیشتری داشته باشد هزینه ارسال بار هوایی نیز کاهش پیدا می کند.

صادرات هوایی بار

فریت بار به امریکا


بیشترین درخواست فریت بار (ارسال بار) از ایران به آمریکا مربوط به ایالت کالیفرنیا و بیشتر به دو شهر لس آنجلس و سانفرانسیسکو می باشد. بیشتر افرادی که از ایران به آمریکا به صورت طولانی مدت مسافرت می کنند فکر می کنند نمی توانند لوازم و اثاثیه شخصی خود را به آمریکا فریت نمایند.


مراحل دریافت بار فریت شده به آمریکا

مرحله اول

زمانی که محموله به یکی از شهرهای امریکا فریت بار می شود تا ۴۸ ساعت بایستی از طرف گمرک مقصد ترخیص شود. در غیر این صورت بار به انبارداری تحویل می شود. اولین مرحله ترخیص از طرف گمرک است یعنی ارزیاب گمرک Custom مدارک بار را چک می کند. زمانی که بار از تهران حمل می شود اسم و فامیل و آدرس گیرنده می بایستی با مدارک گیرنده در بارنامه یکی باشد. مثلا اگر فامیلی شخصی عباسی باشد به این شکل نوشته می شود ABASSI ،می بایستی در بارنامه اسپل حروف درست باشند و نبایستی نوشته شود ABASY.


مرحله دوم

مرحله دوم در فریت بار به آمریکا (ارسال بار به آمریکا) مربوط به وزارت کشاورزی می باشد. ارزیاب گمرک که اصطلاحا USDA (این لغت مخفف :united states deportment of agriculture) بار را مورد ارزیابی قرار می دهد که محموله ی فریت شده عاری از هرگونه آلودگی میکروبی یا حشرات موزی باشد.


مرحله سوم

در این مرحله از تحویل بار ارزیاب گمرکی بار را با XRAY و در صورت لزوم با باز کردن صندوقها را مورد بازبینی قرار می دهد. در این مرحله ایت که بار مورد بازبینی قرار می گیرد تا اینکه مشخص شود که آیا واقعا این بار لوازم شخصی و یا اثاثیه منزل است یا خیر.


مرحله نهایی دریافت بار 

بعد از طی تمام مراحل بالا با ترخیص یا به اصطلاح Release می شود و آماده ی تحویل می گردد. و گیرنده بار باید سریعا جهت تحویل بار به گمرک فرودگاه مقصد مراجعه نماید.


توضیح در رابطه با موضوع بالا:

زمانی که می خواهید به آمریکا فریت بار نمایید اگر بسته بندی چوبی داشته باشد می بایستی این صندوقها و جعبه های چوبی ضدعفونی و سم زدایی گردد و روی جعبه ها مهر شرکت ضدعفونی کننده زده شود و فرم ضدعفونی می بایستی ضمیمه بارنامه و مدارک و AWB باشد.در غیر این صورت بار برگشت داده می شود که در اصطلاح فریت بار Reject بار نام دارد.

بسیاری از مسافران سوال می کنند که آیا تابلوهای چوبی یا میز چوبی یا دکور چوبی نیز احتیاج به سم زدایی دارد؟

در جواب می توان گفت که خیر این گونه وسایل نیاز به ضدعفونی و سم زدایی ندارند و فقط بسته بندی های چوبی آن هم بیرون این بسته ها باید ضدعفونی شوند. البته توجه داشته باشید که بسته بندی های چوبی فقط برای فریت بار هایی مثل پیانو ، میز ، صندلی و یا اشیاء بسیار شکننده استفاده می شود همچنین اگر در مورد فریت باری که تشخیص داده شود که اگر محموله با کارتن یا بدون جعبه چوبی حمل شود آسیب خواهد دید از جعبه های چوب برای بسته بندی و در نهایت فریت بار استفاده می کنند. اما برای ظروف و کریستال جعبه چوبی لازم نیست و پاکت بندی پلاستیکی کفایت می کند.

تماس باما

برای مشاوره و راهنمایی برای فریت بار مسافری و تجاری میتوانید در تمام ساعات با مشاورین بازرگانی تورج ارتباط برقرار کنید.

CALL: +(98) 921 200 2162

30% SEASON
DISCOUNT

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque

پخش ویدئو